Додељени сертификати за почетни курс корејског језика

Вести  ::  понедељак, 23.01.2017.  ::   Галеријa

Поводом завршетка првог курса из корејског језика (почетни ниво) и доделе сертификата студентима који су положили испит организован у оквиру тог курса, професорка Јангкум Ли је приредила малу свечаност у свом новом дому у Нишу. Уз традиционалну корејску храну коју је професорица Ли припремила за своје студенте, управница Центра за стране језике, проф. др Савка Благојевић, у име Филозофског факултета у Нишу студентима је честитала на постигнутом успеху и поделила сертификате, док је најбоља полазница курса, Нина Вукић, студенткиња Електронског факултета у Нишу, од професорке Ли на поклон добила књигу са корејским драмама.

У току следећег семестра ови студенти ће наставити изучавање корејског језика (ниво 2), а организоваће се настава за још за две групе: за почетни ниво корејској језика, где ће се полагати испит по завршетку курса, и за све они који поред учења корејског желе да стекну знање о култури Јужне Кореје, а нису у обавези да полажу испит по завршетку овог курса. Настава почиње 2. марта, а распоред ће бити објављен на сајту Филозофског факултета у Нишу.