Одржана презентација расположивих програма мобилности за студенте

Вести  ::  четвртак, 29.12.2016.  ::   Галеријa

Канцеларија за међународну и међуинституционалну сарадњу Филозофског факултета 28. децембра 2016. године организовала је презентацију расположивих програма мобилности за студенте свих нивоа студија.

На презентацији су студенти основних, мастер и докторских студија били у могућности да се упознају са условима и могућностима аплицирања за ERASMUS+ студијске боравке и стипендије, FORECAST програме размена у оквиру стипендија владе САД-а, као и са условима, роковима и процедурама.

Презентацији су, поред запослених у Канцеларији, присуствовали и проф. др Владимир Хедрих, продекан за међународну сарадњу Филозофског факултета у Нишу, Јелена Чивљак, виши стручни сарадник за међународну сарадњу на Универзитету у Нишу, др Нина Лазаревић, доцент на Департману за англистику, и Сава Ристић, мастер филозоф, који је у оквиру програма мобилности Erasmus Mundus боравио на Универзитету у Милану.