Одржан Дан отворених врата

Вести  ::  четвртак, 22.12.2016.  ::   Галеријa

Дан отворених врата Филозофског факултета успешно је завршен. Велики број матураната и оних који планирају да упишу факултет одазвао се позиву да у непосредном разговору са професорима и асистентима сазнају све што их интересује у вези са нашим студијским програмима.

Присутне је поздравио председник Савета Факултета проф. др Зоран Јовановић, а будућим студентима су на располагању били и наши продекани.

Допринос одличној атмосфери дао је и Филфак бенд који је одржао концерт за све присутне.

Посетиоци истичу да им је значило што су у неформалној атмосфери могли да се информишу о студијама које желе да упишу, што су на овај начин направили први корак ка високом образовању и додају да једва чекају да започну студентски живот баш на овом факултету.