Промоција Филозофског факултета у Лесковцу

Вести  ::  петак, 02.12.2016.  ::   Галеријa

Тим Филозофског факултета у Нишу посетио је Економску школу и Гимназију у Лесковцу како би будућим студентима представио предности свих 12 студијских програма.

Лесковац је град из кога традиционално долази велики број студената, па не треба да чуди што је и за ову промоцију владало велико интересовање.

Матуранти су имали прилике да поразговарају са продеканом за међународну сарадњу проф. др Владимиром Хедрихом, као и представницима са департмана за психологију, историју, филозофију, српски језик, руски језик и француски језик.

Представници Филозофског факултета су ученицима поделили флајере са најзаначајнијим информацијама о сваком студијском програму, одговарали на питања, али и приказали промотивни филм о 45 година рада Факултета у нади да ће и ови ученици постати део једног од најпрестижнијег и најпопуларнијег факултета у земљи.