Почела промоција Филозофског факултета у средњим школама

Вести  ::  уторак, 25.10.2016.  ::   Галеријa

Тим Филозофског факултета, на челу са деканицом проф. др Наталијом Јовановић и продеканима почео је промоцију студијских програма.

Представници свих департмана већ су се упознали са ученицима гимназија „9. мај“ и „Стеван Сремац“ којима су представили најзанимљивије аспекте својих студијских група. Према речима деканице, циљ ових промоција је да се Филозофски факултет приближи матурантима како би се упознали са свим предностима студирања на овом факултету. Такође, жеља управе је да ученици завршних година знају да у сваком тренутку имају коме да се обрате уколико имају било каквих недоумица или питања везана за упис.

Њима су подељени и информативни флајери о сваком студијском програму, а у знак захвалности за вишегодишњу успешну сарадњу свакој од школа биће дониран по један рачунар.

Промоције по нишким школама одржавају се по следећем распореду:

• Понедељак, 24. 10, у 15:45 - Гимназија "9. мај"
  • Уторак, 25. 10, у 9:45 - Гимназија "Стеван Сремац"
  • Уторак, 25. 10, у 14:45 - Медицинска школа
  • Среда, 26. 10, у 14:00 - Економска школа
  • Петак, 28. 10, у 15:00 - Гимназија "Светозар Марковић"
  • Понедељак, 31. 10, у 9:30 - Гимназија „Бора Станковић“
  • У плану су и промоције у другим градовима, а термини ће накнадно бити објављени на нашем сајту и фејсбук страници.