Радионица ''Грчко-енглеске језичке везе'' у гимназији ''Стеван Сремац''

Вести  ::  уторак, 21.03.2023.  ::   Галеријa

Данас је, у склопу интерних пројеката Центра за стране језике и Департмана за англистуку, у филолошком одељењу четвртог разреда гимназије "Стеван Сремац" одржана радионица са називом "Грчко-енглеске језичке везе". Одржале су је на енглеском језику студенткиње друге године англистике Ксенија Митић, Леа Перић и Наталија Пахноглу. Радионици су присуствовали проф. Владан Павловић и проф. Тамара Костић Пахноглу с Филозофског факултета и професорке Даниела Гигов и Маша Антонијевић из гимназије. Излагање је трајало 30 минута, а након тога студенткиње су говориле о свом искуству студирања на Департману за англистику Филозофског факултета, разлозима зашто су то одабрале и зашто би то препоручиле и ученицима четвртог разреда.