Potpisan je ugovor o saradnji između Filozofskog fakulteta u Nišu i Gimnazije "Bora Stanković" u Vranju

Вести  ::  четвртак, 27.05.2021.  ::   Галеријa

Između Filozofskog fakulteta u Nišu i Gimnazije "Bora Stanković" u Vranju potpisan je ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji, čime je profesionalni odnos ove dve ustanove dodatno učvršćen. Tom prilikom je u holu gimnazije postavljen i kutak Filozofskog fakulteta, kako bi se učenici na što lakši i efikasniji način informisali o našim studijskim programima. Dekanica prof. dr Natalija Jovanović i direktorka škole Suzana Mišić Stanković istakle su da će ovaj sporazum, koji je potpisan na obostrano zadovoljstvo, samo učvrstiti postojeću saradnju. Obavljanje stručne prakse, edukacije, zajednički programi i aktivnosti u oblasti nauke i obrazovanja samo su neki od aspekata koji će u budućnosti biti dodatno unapređeni.