Филозофски факултет домаћин тестирања за FLEX програм размене средњошколаца

Факултетска дешавања  ::  понедељак, 23.09.2019.  ::   Галеријa

Током претходне недеље Филозофски факултет био је домаћин тестирања за програм размене средњошколаца FLEX koji je organizovao American Councils. Тестирање је обављено током два дана. Првог дана, 17. септембра, у тестирању је учествовало четрдесетак средњошколаца из Зајечара и Врања, док је другог дана, 21. септембра, у тестирању учествовало око 200 средњошколаца, превасходно из Ниша. Овом приликом домаћини са Департмана за англистику средњошколцима су поделили промотивни материјал и дали основне информације које се тичу студијских програма и могућности студирања на Филозофском факултету. Верујемо да се међу кандидатима нашао и велики број наших будућих студената.