Фото-конкурс за средњошколце “Шољица младости”

Најаве  ::  уторак, 21.05.2019.

Департман за социјалну политику и социјални рад Филозофског факултета из Ниша организује заједно са ученицима Гимназије "9. мај" из Ниша фото-конкурс “Шољица младости”. Идеја је потекла од Јоване Петровић и Теодоре Перић, ученица четврте године Гимназије “9. мај”, које су овим предлогом победиле на конкурсу Гестови хуманости који је организовао Департман за социјалну политику и социјални рад Филозофског факултета у Нишу. Ученице су препознале да је старија популација у нашем друштву запостављена и да млади и старији често не проводе време заједно. Циљ конукурса је промовисање и унапређење односа између младих и старијих особа. Овај конукрс подразумева дружење младих са старијима, разговор о њиховој младости, животу и искуству. Дружење ће бити забележено фотографијом коју ће млади слати на конкурс.

Конкурс је намењен средњошколцима. Након завршетка конкурса, биће организована изложба фотографија, а за победнике конкурса су обезбеђени комплети улазница за Нишвил.

Рок за слање фотографија је 30.05.2019.
Фотографије слати на: и