Резултати такмичења за средњошколце из психологије

Факултетска дешавања  ::  понедељак, 22.04.2019.  ::   Галеријa  ::   Прилози

Департман за Психологију Филозофског факултета у Нишу се захваљује свим школама чији су ученици учествовали на такмичењу из психологије, које је одржано 20.4.2019. године.

Комисија је прегледала тестове знања и са задовољством објављује имена победника:

1. место – Вуковић Алекса, Економска школа, Ниш (IV разред)

2. место – Вељковић Милица, Гимназија Светозар Марковић, Јагодина (IV разред) и Јовановић Наталија, Пољопривредно-ветеринарска школа, Свилајнац (IV разред).

3. местo – Стаменковић Александра, Гимназија 9. мај, Ниш (IV разред).

Победник такмичења ослобођен је накнаде за похађање припремне наставе и полагање пријемног испита, другопласирани је ослобођен накнаде за полагање пријемног испита, а трећепласирани ослобођен накнаде за похађање припремне наставе.

Такмичари и њихови наставници ће благовремено бити обавештени о термину уручења награда.

Ранг листу свих кандидата са бројем освојених поена на тесту, као и решење теста можете наћи у прилогу. Како је изгледало такмичење можете погледати у нашој галерији.

У среду, 24.4.2019., од 11.00 до 12:00 часова у кабинету 427 (IV спрат) кандидати могу видети своје тестове.

Комисија

Доц. др Душан Тодоровић