Уручени индекси студентима мастер и докторских студија

Факултетска дешавања  ::  четвртак, 01.11.2018.  ::   Галеријa

Свечаном церемонијом уручења индекса школска година почела је и за студенте мастер и докторских студија.

Више од 250 високошколаца одлучило се да своје студије настави баш на Филозофском факултету на неком од 12 програма мастер и 5 програма докторских академских студија.

Деканица проф. др Наталија Јовановић се у уводном говору захвалила свима на поверењу што студије настављају баш на овој високошколској установи и подсетила да Филозофски факултет има дугу традицију која гарантује врхунски образовни и научни квалитет због чега је и међу најпопуларнијим у земљи.

Индеске су уручили управници и представници департмана који реализују мастер и докторске студије и том приликом студенти се могли да се информишу о свим детаљима и предстојећим обавезама везаним за наредни период студija.