Резултати окружног такмичења из српског језика

Факултетска дешавања  ::  четвртак, 26.04.2018.

Филозофски факултет у Нишу био је домаћин другог такмичења из српског језика за ученике четвртог разреда средњих школа из Ниша.

Прво место заузела је ученица Дијана Марковић, Прва нишка гимназија Стеван Сремац, предмети наставник Данијела Гашевић.

Друго место припало је Јовани Ковачевић, Прва нишка гимназија Стеван Сремац, предмети наставник Слободанка Митровић.

Треће место освојио је Немања Тимотијевић, Прва нишка гимназија Стеван Сремац, предмети наставник Валентина Андрејић Ристић.

Поредак осталих такмичара је следећи:

4. Ксенија Александар Стаменковић

5. Јелисавета Небојша Босанац

6. Марија Владан Шуњеварић

7. Милица Бобан Стаменковић

8. Анђела Гојко Бибић

9. Јована Љубиша Станковић

10. Габријела Предраг Милојковић

11. Ђорђе Зоран Лучковић

Сви учесници могу погледати своје радове 26. 4. 2018. године од 12.00 до 14.00 сати у кабинету 401.

Свечана додела награда биће организована поводом Дана Ћирила и Методија 23. 5. 2018. године у 18.00 у просторији 434  на четвртом спрату Филозофског факултета у Нишу, када ће бити уручене и плакете свим учесницима такмичења.