Дан отворених врата 4. априла

Најаве  ::  среда, 28.03.2018.

Драги будући студенти,

Позивамо вас на Дан отворених врата Филозофског факултета у Нишу који ће бити организован у среду, 4. априла од 18 до 20 сати.

Програм почиње у амфитеатру у приземљу након чега ће вас наши студенти волонтери спровести до представника жељених департмана.

Дођите да се упознате са будућим професорима и сарадницима и питате све што вас занима у вези са студијским програмима. Сазнајте све о свим програмима на једном месту. Информишите се о пријемним испитима. Посетите предавања, упознајте се са радом студентских служби. Искористите прилику да и будуће колеге студенте питате све што вас интересује. Уверите се да факултет није баук!

Ту смо да вам помогнемо да разрешите све недоумице, да вам помогнемо да направите прави избор, да вам што више олакшамо припреме за студије.

Чекамо вас!