Филозофски факултет уручио поклоне установи „Мара“

Вести  ::  среда, 26.04.2017.  ::   Галеријa

Филозофски факултет у Нишу, на иницијативу Савеза студената и Канцеларије за подршку студентима, донирао је установи „Мара“ дидактичке играчке које су потребне њиховим корисницима.

Новац за куповину играчака су прикупили студенти током хуманитарне недеље која је недавно организована на Факултету. Приликом уручења поклона, студенти су извели програм који су припремили за кориснике „Маре“, док су корисници узвратили организовањем мини журке током које се заиграло и коло.

Продеканица за научно-истраживачки рад доц. др Гордана Ђигић рекла је да са установом „Мара“ постоји сарадња, да студенти овде долазе на праксу, а да су ови поклони само један вид захвалности за претходне и будуће заједничке активности.

Директор установе „Мара“ Милош Ранђеловић изјавио је да им ови поклони итекако значе, али да му је још драже што су студенти одвојили мало времена за дружење са корисницима, јер то је оно што је њима најпотребније.