Kурс немачког језика А2/B1 за ученике средњих школа

Вести  ::  среда, 05.04.2017.

У оквиру активности Центра за стране језике, организује се курс немачког језика на међујезичком нивоу А2/B1 за заинтересоване ученике четврте године гимназија или средњих стручних школа, који су потенцијални студенти филолошких департмана Филозофског факултета у Нишу (саржаји курса оријентишу се према програмима за германистичку филологију). Курс је факултативни и намењен је кандидатима са предзнањем немачког језика на нивоу А2. Настава ће се одржавати два пута недељно, у вечерњим терминима: средом и четвртком, од 19.00 до 20.30 сати, у учионици 302.

Заинтересовани кандидати треба да се пријаве поруком коју ће послати на адресу:

У пријави треба навести: име и презиме, назив гимназије/средње школе коју тренутно похађају, e-mail адресу.

Рок за пријављивање кандидата за овај курс немачког језија је понедељак, 10. април 2017. године.

Први информативни састанак са пријављеним полазницима курса биће одржан у четвртак, 13. априла 2017. године, са почетком у 19.00 сати, у учионици 302.