Ректор Универзитета пожелео успешан почетак нове школске године

Вести  ::  петак, 02.10.2015.  ::   Прилози

У име ректората Универзитета у Нишу и своје лично име свим студентима, наставницима, сарадницима и осталим запосленима на Филозофском факултету у Нишу успешан почетак нове академске 2015/2016. године пожелео је ректор Универзитета у Нишу, проф. др Драган Антић. Ректор је истакао да дели оптимизам који се базира на темељном раду, чији ће резултат бити остварење свих планираних активности на успешној реализацији акредитованих студијских програма на свим нивоима студија, у области научноистраживачког рада и свим областима остваривања делатности Факултета.

Ректор Антић студентима је честитао на избору високошколске установе у којој ће студирати, пожелевши им истовремено добродошлицу у академску заједницу Универзитета у Нишу и успешан почетак професионалне каријере.