Резултати конкурса за писање стручног рада „На раскршћу између традиционалне и савремене наставе”

Факултетска дешавања  ::  понедељак, 10.01.2022.

Департман за педагогију је у оквиру Виртуелних дана педагогије расписао наградни конкурс за писање стручних радова на тему „Нa раскршћу између традиционалне и савремене наставе”.

На конкурс је пристигло 11 стручних радова стручних сарадника и наставника основних и средњих школа. Аниномно оцењивање пристиглих радова реализовала је четворочлана комисија у саставу: проф. др Марина Матејевић, проф. др Бисера Јевтић, проф. др Марија Јовановић и доц. др Драгана Јовановић.

Комисија је једногласно донела одлуку да су најбољи стручни рад припремиле Ирена Вучковић Вукадиновић и Јелена Стојковић, стручни сарадници Основне школе „Вук Караџић” у Дољевцу.

Друго место освојила је Миљана Тодоровић, стручни сарадник Основне школе „8. октобар” у Власотинцу.

Треће место припало је Милици Живковић, наставници српског језика и књижевности Основне школе „Браћа Барух” у Београду.

Награђени стручни радови ће проћи кроз поступак анонимног рецензирања након чега ће радови бити објављени у часопису Годишњак за педагогију.

Департман за педагогију честита награђеним учесницима и захваљује се свим наставницима и стручним сарадницима на заинтересованости за учешће на нашем конкурсу!