Отварање Центра за наставна средства Гете института при Филозофском факултету у Нишу

Вести  ::  четвртак, 09.09.2021.

Позивамо вас да 20. септембра 2021. године од 12.00 до 13.00 часова присуствујете свечаном отварању Центра за наставна средства (Lehrmittelzentrum) Гете института Београд при Филозофском факултету у Нишу.

Центар за наставна средства, који ће се налазити у просторији 432 на 4. спрату Факултета, омогућиће наставницима немачког језика и студентима германистике да се информишу о средствима за наставу, изнајме уџбенике, практичне материјале и другу релевантну литературу. Такође је у плану да се у будућности у овом простору организују семинари, радионице и предавања.

Свечано отварање биће уприличено у башти Факултета, а након кратке приредбе и потписивања споразума о сарадњи Филозофског факултета у Нишу и Гете института Београд уследиће пригодни коктел.

Отварање Центра за наставна средства прво је у низу дешавања у оквиру Недеље Гете института, организоване уз сарадњу више институција под окриљем Регионалног центра за професионални развој запослених у образовању у Нишу.