Наградни конкурс за најбоље методичке припреме

Најаве  ::  среда, 28.10.2020.

Поводом обележавања Међународног дана професора француског језика, Департман за француски језик и књижевност организује конкурс за најбоље методичке припреме, те позивамо професоре француског језика у школама да учествују.

Радове треба слати на француском језику, у електронској форми, најкасније до 20.11.2020. године на адресу:

Комисија у саставу: др Јовица Микић, доцент на Универзитету у Бања Lуци, Јелена Јаћовић, асистент на Филозофском факултету у Нишу и Наташа Игњатовић, виши лектор на Филозофском факултету у Нишу, вредноваће пристигле радове у погледу форме,  садржаја и креативности.

Прва награда је недељу дана језичког усавршавања у школи Mондо лингве (Mondo Linguae) у Жексу (Gex, France).