Проглашени победници конкурса за најбољи кратки есеј на тему "Истина и медији"

Факултетска дешавања  ::  понедељак, 08.06.2020.

У оквиру виртуелне недеље Департмана за комуникологију и новинарство, а поводом Светског дана слободе медија, организован је и конкурс за студенте и средњошколце на тему "Истина и медији".

О најбољим радовима одлучивао је трочлани жири у саставу: Проф. др Иван Цветановић, доц. др Ивана Стојановић Прелевић и Андреј Благојевић.

Жири је донео одлуку да је најбољи студентски рад, насловљен Медији у Србији: Пропаганда, цензура и постистина написао Филип Петковић, студент друге године Комуницирања и односа с јавношћу.

За најбољи рад у категорији ученика средњих школа проглашен је есеј Истина и медији који је написала ученица Прве нишке гимназије "Стеван Сремац" Јелена Димитријевић.

Победничке, као и друге занимљиве и корисне текстове можете прочитати на блогу Филозофског факултета.

Захваљујемо свима на учешћу и честитамо победницима.