Виртуелна Недеља Департмана за руски језик и књижевност

Најаве  ::  уторак, 28.04.2020.  ::   Прилози

Виртуелна Недеља Департмана за руски језик и књижевност одржаће се од 4. до 8. маја 2020. године, према програму у прилогу.

Позивамо заинтересоване ученике и професоре да учествују у планираним активностима Департмана.

Све информације у оквиру Инфо дана можете добити преко мејл адресе: . Слањем мејла на ову адресу можете се договорити и о разговору са нашим наставницима и сарадницима преко платформе Google Meet.

Право на учествовање у такмичењу, које је део ове виртуелне недеље, имају ученици трећег и четвртог разреда гимназија и средњих стручних школа. Видео снимак своје интерпретације стихова треба да пошаљу на адресу: до 7.5.2020. године, до 19 сати. У пропратном тексту потребно је назначити име и презиме, назив школе и име и презиме ментора – предметног професора. Првопласирани такмичар биће ослобођен накнаде за полагање пријемног испита за упис ОАС руског језика и књижевности.

Све додатне информације можете добити мејлом на адресу: .

Прилози