Захвалница поводом успешно реализоване размене са државним универзитетом у Белгороду

Факултетска дешавања  ::  четвртак, 25.04.2019.  ::   Прилози

Гости Филозофског факултета у Нишу, у периоду између 18. марта и 16. априла, били су студенти Државног технолошког универзитета „В. Г. Шухов“ из Белгорода. Њихов боравак, као и едукативна и стручна пракса, део је споразума о студентској размени који ова високошколска има са Универзитетом у Нишу.

Реч је о већ традиционалној сарадњи, а о њеној успешности говори и писмо захвалности проректора за међународну сарадњу белгородског универзитета које се налази у прилогу и у коме се, између осталог, каже:

"Изричито снажно се захваљујемо вашем колективу за осећај сигурности који су нам пружили у целом процесу размене, кроз своје професионално ангажовање и педагошку заинтересованост и што су, једноставно речено били други родитељи нашим студентима".

У оквиру овог програма и наши студенти ће ускоро посетити Белгород, а ми са великим задовољством ишчекујемо наставак ове више него успешне сарадње.