Успешно одржана трибина ”Значај међуљудских односа у социјалном раду”

Факултетска дешавања  ::  недеља, 24.03.2019.  ::   Галеријa

Департман за социјалну политику и социјални рад, у оквиру недеље Департмана и поводом Међународног дана социјалног рада, организовао је трибину ”Значај међуљудских односа у социјалном раду”.

Социјални радници, Мирослава Караџић из Центра за социјални рад ”Свети Сава” Ниш, Ивана Ђорђевић из Центра за породични смештај усвојење Ниш, Зоран Станковић из Завода за васпитање деце и омладине у Нишу представили су учесницима трибине значај успостављања и одржавања међуљудских односа у социјалном раду, као и изазове са којима се у том процесу суочавају.

Поред студената и запослених на Филозофском факултету, трибини су присуствовали и ученици средњих школа. Такође, с обзиром на то да је догађај био пријављен Комори социјалне заштите, трибини су присуствовали и стручни радници из установа социјалне заштите.