Детињство вечно траје: Дружење са писцима на Филозофском факултету

Најаве  ::  уторак, 19.03.2019.

Департман за српску и компаративну књижевност у сарадњи са Медијана фестивалом дечјег стваралаштва и стваралаштва за децу организује разговор и дружење са српским писцима под називом Детињство вечно траје.

Дружење је заказано за петак, 22. март, од 12 часова у амфитеатру у приземљу Филозофског факултета у Нишу, а присутни ће имати прилике да поразговарају са Љубивојем Ршумовићем, Душаном Поп Ђурђевим, Горданом Тимотијевић, Слободаном Станишићем, Славком Петковић Грујичић, Елизабетом Георгиев, Бранком Стевановићем, Урошом Петровићем, Љубишом Симићем, Вером Цветановић, Милојем Радовићем, Стефаном Тићмијем, Виолетом Јовић, Властом Ценићем, Русомиром Арсићем, Бранимиром Банетом Росићем, Радмилом Булатовић и Златом Икановић.

Догађај је отворен за све заинтересоване.

Добро дошли!