Светосавска академија на Филозофском факултету

Најаве  ::  четвртак, 24.01.2019.

Упућујемо вам срдачан позив да још једном заједно корачамо стазом светосавља!

Обавештавамо све поштоваоце дела Светог Саве да ће се традиционална Светосавска академија одржати 28. 1. 2019. године у 12 сати у амфитеатру бр. 21. И ове године Свечану академију организују Департман за српски језик и Департман за српску и компаративну књижевност у сарадњи са управом Факултета, наставницима, сарадницима, студентима, представницима Факултета уметности и других установа културе Града Ниша. Богат културно-уметнички програм употпуњен је беседама наших гостију и доделом награда ауторима најбољих литерарних радова, аутору најбољег мастер рада и наставницима који су осмислили најбоље методичке припреме. Упућујемо вам срдачан позив да још једном заједно корачамо стазом светосавља!