Студенткиња Филозофског факултета у Нишу Мирослава Одаловић добитница награде "Др Зоран Ђинђић"

Факултетска дешавања  ::  петак, 28.12.2018.

Студенткиња Филозофског факултета у Нишу Мирослава Одаловић овогодишња је добитница награде "Др Зоран Ђинђић" коју додељује Универзитет у Новом Саду.

Она је награђена у категорији за најбољи дипломски рад, завршни рад на мастер академским студијама или магистарски рад из филозофских и социолошких наука за 2018. годину за мастер рад „Проблем интерпретације појма генија у Критици моћи суђења Имануела Канта" који је одбранила на нашем Факултуету.

Филозофски факултет у Нишу честита добитници на овако престижном признању које је пре две године освојила, такође, наша студенткиња, а садашња асистенткиња на Департману за филозофију Анђелија Милић.