Још један Дан отворених врата на Филозофском факултету

Најаве  ::  уторак, 27.11.2018.

Због великог интересовања средњошколаца, Филозофски факултет организује још један Дан отворених врата у овом семестру оји ће бити одржан у уторак, 4. децембра у 17:30.

Програм почиње у амфитеатру у приземљу након чега ће сви заинтересовани моћи да обиђу штандове где их сачекати представници сваког студијског програма. То ће бити одлична прилика за будуће бруцоше да у директном разговору и пријатној атмосфери сазнају све што их занима у вези са студијама, пријемним испитима, студентским активностима итд.

Посетите предавања, упознајте се са радом студентских служби. Искористите прилику да и будуће колеге студенте питате све што вас интересује. Уверите се да факултет није баук! Ту смо да вам помогнемо да разрешите све недоумице, да вам помогнемо да направите прави избор, да вам што више олакшамо припреме за студије.

Сви штандови налазе се у приземљу.

Добро дошли!